"ثبت سفارش"

"سوالاتی که ممکنه برای مشتریان پیش بیاد؟"

1.آیا برای ثبت سفارش به یوزر نیم و پسورد مشتری نیاز است؟

-خیر.نیازی نیست و پس از ثبت سفارش و تایید آن با در اختیار گذاشتن تنها نام کاربری خود سفارشتون انجام میشه.

2.چجوری میتونم اعتماد کنم که سفارش من انجام میشه؟

-بعد از تایید سفارش توسط ادمین با هماهنگی شما بطور تست 200 عدد(فالوور.لایک.ویو)برای شما ثبت میشه تا از صحت آن مطلع شوید.

3.چقدر طول میکشه تا سفارش من تموم شه؟

-نباید عجول باشید و این به تعداد سفارشات شما بستگی داره و پس از ثبت و تایید آن زمانش هم به شما اطلاع داده می شود.

4.خدمات شما شامل چه چیز هایی میشه و کاربردش چیست؟

-خب معلوم است!شما دوست ندارید مانند کمدین های معروف اینستاگرام بازدید کننده بالا داشته باشید؟ویدویی انتشار بدید و بازدید کننده زیادی داشته باشه و لایک و کامنت های بالایی داشته باشه؟ما این خدمات رسانی برای همین کار راه انداختیم و در کوتاه ترین زمان ممکن شما به خواسته هاتون برسین!

5.آیا شما از اپلیکیشن ها لایک و فالوور و کامنت بگیر اندروید استفاده میکنید؟

-خیر.این روش به صورت کاربردی هستش و نیازی به فالو و لایک کردن و کامنت گذاشتن برای دیگران و سکه جمع کردن نیستش که زمان زیادی برای این کار گذاشته بشه و به صورت اتوماتیک و بازدهی بالا استفاده می شود.

برای دیدن لیست تعرفه های خدمات رسانی به ادامه مطلب مراجعه کنیدno

ادامه مطلب

خدمات تجاری اپلیکیشن اینستاگرام

سفارش ,ثبت ,خدمات ,لایک ,کامنت ,میشه ,و کامنت ,ثبت سفارش ,پس از ,لایک و ,از ثبت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی مطالب اینترنتی رایگان پکیج تکنولوژي روز دنيا مطالب اینترنتی Superior Technology تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. hole واردات و صادرات مواد غذايي فروشلند
دزدگ